Вантажна шина Agate HF638 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Agate HF638 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Agate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Agate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Agate HF638 315/80 R22.5 156L
Agate HF638 (315/80R22.5 156L) | 8 881 грн. |
Agate HF638 ведуча ведуча (315/80R22,5 156/152L) 338382 | 9 256 грн. |
Шина Agate HF638 (провідна) 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 10 332 грн. |
Шина Agate HF638 315/80 R22.5 156/152L PR20 | 8 850 грн. |