Вантажна шина BOTO BT668 385/65 R22.5 164K
Виберіть розмір вантажної шини
BOTO BT668 385/65 R22.5 164K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BOTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BOTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BOTO BT668 385/65 R22.5 164K
Усі ціни 8 →Boto BT668 (причіпна вісь) 385/65 R22.5 164K | 20 008 грн. |
Boto BT668 (прицепная) 385/65 R22.5 164K 20PR | 18 502 грн. |
BOTO BOTO BT668 (причепна) 385/65R22.5 164K | 19 091 грн. |
BOTO BT668 (причепна) 385/65R22.5 164K | 19 001 грн. |
Boto BT668 (прицепная ось) 385/65 R22.5 164K | 20 010 грн. |
ще 3 пропозиції