Ківш Con Brio CB-1000
Con Brio CB-1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1000
Ковш Con Brio с крышкой 0,7 л 1000-CB | 440 грн. |
Ківш кухонний нержавійка сталь з кришкою Con Brio 12 см, 0.7 л (CB-1000) | 565 грн. |
CB 1000 Ківш 0,7 л. Baby Line | 488 грн. |
Модификації Con Brio CB-1000
Ціни на Con Brio CB-1000 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1000 | від 440 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1001 | від 505 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-1002 | від 434 грн. | 1 пропозиція | ||
Con Brio CB-1003 | від 431 грн. | 2 пропозиції | ||
Con Brio CB-1004 | від 483 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →