Каструля Con Brio CB-1102
Товар застарів 605 грн. Тип: каструля; Макс. розмір (см): 14; Макс. об'єм (л): 1; Глибина (см): 6.5; Матеріал: сталь; Матеріал кришки: скло; Ручки: металеві; Антипригарне покриття: немає; сумісність з індукцією; миття в посудомийці; використання в духовці; отвір для пари; багатошарове дно; Комплектація: Країна походження бренду: Україна |
Con Brio CB-1102 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Con Brio CB-1102
Ціни на Con Brio CB-1102 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1100 | від 450 грн. | 4 пропозиції | ||
Con Brio CB-1104 | від 511 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-1105 | від 678 грн. | 1 пропозиція |