Набір посуду Con Brio CB-1160
Con Brio CB-1160 3.9 л6.5 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1160
Набор посуды Con Brio 6 пр 1160-CB | 1 420 грн. |
Con Brio 1160 -CB | 1 243 грн. |
Комплект каструль Con Brio 6 предметів CB-1160 | 1 502 грн. |
Набір кухонного посуду Con Brio 6 предметів (CB-1160) | 1 622 грн. |
В комплект входят:
- кастрюля с крышкой 16х10.5 см, 2.1 л
- кастрюля с крышкой 18х11.5 см, 2.9 л
- кастрюля с крышкой 20х12.5 см, 3.9 л
Модификації Con Brio CB-1160
Ціни на Con Brio CB-1160 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-1160 | від 1 243 грн. | 5 пропозицій | ||
Con Brio CB-1161 | від 1 641 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →