Ківш Con Brio CB-1017
Con Brio CB-1017 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1017
Усі ціни 6 →Ківш Con Brio 1.7л (1017-CB) | 1 039 грн. |
Ковш Con Brio 1.7л (1017-CB) | 1 022 грн. |
Ковш с крышкой Con Brio 1,7 л 1017-CB | 1 126 грн. |
Con Brio 1017-CB | 1 017 грн. |
Ківш Con Brio 1.7л CB-1017 | 1 168 грн. |
Ківш кухонний нержавійка сталь з кришкою Con Brio Triply 16 см, 1.7 л (CB- | 1 286 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →