Набір посуду Con Brio CB-1163
Con Brio CB-1163 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-1163
Усі ціни 6 →Набір каструль Con Brio 10 предметів (1163-CB) | 3 296 грн. |
Набор кастрюль Con Brio 10 предметов (1163-CB) | 3 213 грн. |
Набор посуды Con Brio 10 пр 1163-CB | 3 693 грн. |
Con Brio 1163-CB | 2 984 грн. |
Набір каструль Con Brio 10 предметів CB-1163 | 3 391 грн. |
Набір кухонного посуду Con Brio 10 предметів (CB-1163) | 4 219 грн. |
У комплект входять:
- каструля з кришкою 16х9.5 см, 1.9 л
- каструля з кришкою 18х10.5 см, 2.6 л
- каструля з кришкою 20х11.5 см, 3.6 л
- каструля з кришкою 22х12.5 см, 4.7 л
- каструля з кришкою 24х13.5 см, 6.1 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →