Термос Con Brio CB-329 0.8 л
Фото 4 |
Con Brio CB-329 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-329 0.8 л
Усі ціни 15 →Термос Con Brio 1.5л (329-CB) | 544 грн. |
Термос Con Brio 1.5л (329-CB) | 535 грн. |
Термос Con Brio вакуумный из нержавеющей стали 1,5 л (CB-329) CB-329 | 511 грн. |
Термос Con Brio вакуумний з нержавіючої сталі 1,5 л (CB-329) CB-329 | 541 грн. |
Con Brio CB-329 | 640 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Con Brio CB-329
Ціни на Con Brio CB-329 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-328 0.6 л | від 484 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-329 0.8 л | від 502 грн. | 15 пропозицій | ||
Con Brio CB-330 1 л | від 570 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →