Термос Con Brio CB-330 1 л
Фото 4 |
Con Brio CB-330 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-330 1 л
Усі ціни 9 →Термос Con Brio 1.8л (330-CB) | 593 грн. |
Термос Con Brio 1.8л (330-CB) | 583 грн. |
Термос Con Brio вакуумный из нержавеющей стали 1,8 л (CB-330) CB-330 | 597 грн. |
Термос Con Brio вакуумний з нержавіючої сталі 1,8 л (CB-330) CB-330 | 585 грн. |
Con Brio Термос Con Brio вакуумний з нержавіючої сталі 1,8 л (CB-330) CB-3 | 585 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Con Brio CB-330
Ціни на Con Brio CB-330 |
---|---|---|---|---|
Con Brio CB-328 0.6 л | від 484 грн. | 10 пропозицій | ||
Con Brio CB-329 0.8 л | від 502 грн. | 16 пропозицій | ||
Con Brio CB-330 1 л | від 570 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →