Термос Krauff 26-178-034 1.2 л
Krauff 26-178-034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff 26-178-034 1.2 л
Усі ціни 6 →Krauff 26-178-034 1200мл 26-178-0341200мл | 399 грн. |
Krauff 26-178-034 | 612 грн. |
Термос KRAUFF 1,2л 26-178-034 | 571 грн. |
Термос Krauff Elbrus 1.2 л 26-178-034 | 594 грн. |
Термос питний Krauff 26-178-034 1200 мл | 661 грн. |
Термос Krauff Elbrus 1.2 л (26-178-034) | 418 грн. |
Додаткові функції і можливості термоса Krauff 26-178-034:
- Зберігає тепло до 6 годин
- Зберігає холод до 24 годин
Модификації Krauff 26-178-034
Ціни на Krauff 26-178-034 |
---|---|---|---|---|
Krauff 26-178-031 0.5 л | від 348 грн. | 9 пропозицій | ||
Krauff 26-178-032 0.75 л | від 306 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff 26-178-033 1 л | від 342 грн. | 11 пропозицій | ||
Krauff 26-178-034 1.2 л | від 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →