Кухонний ніж Con Brio CB-7014
Con Brio CB-7014 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-7014
Обвалочний ніж 16,5 см Con Brio СВ-7014 | 384 грн. |
Обвалочний ніж 16,5 см Con Brio СВ-7014 | 494 грн. |
Ніж обвалочний 16,5 см Con Brio СВ-7014 | 384 грн. |
Кухонний ніж Con Brio 165 мм обвалочний чорний (СВ-7014) | 369 грн. |
Ніж обвалочний Con Brio довжина 16,5 см нержавіюча сталь (7014CB) | 325 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →