Кухонний ніж Con Brio CB-7003
Con Brio CB-7003 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Con Brio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Con Brio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Con Brio CB-7003
Нож для овощей Con Brio 9 см 7003-CB | 164 грн. |
Con Brio 7003-CB | 159 грн. |
Ніж для овочів Con Brio 9 см (CB-7003) | 227 грн. |
Ніж Con Brio 9 см CB 7003 | 182 грн. |
Ніж Con Brio 9 см CB 7003 | 186 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →