Кухонний ніж Maestro MR-1452
Maestro MR-1452 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maestro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maestro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maestro MR-1452
Усі ціни 8 →Maestro 1452-MR | 222 грн. |
Ніж Maestro MR-1452 (15,5 см) для м'яса | 266 грн. |
Ніж філейний Maestro 15.5 см (MR-1452) | 366 грн. |
Ніж обвалочний Maestro 15 див. MR 1452 | 283 грн. |
Ніж обвалочний Maestro 15 див. MR 1452 | 289 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →