Фотоэпилятор Concept IPL Perfect Skin IL3000
Фото 7 |
Concept IPL Perfect Skin IL3000 |
|
Мережевий фотоепілятор торгової марки Concept в своєму класі пристроїв можна віднести до відносно недорогих рішень. Для видалення небажаного волосся тут застосовуються потужні спалахи світла різної інтенсивності. До переваг такої процедури відноситься безболісність і тривале збереження результатів при виконанні всього курсу епіляції. Фотоепілятор Concept IPL Perfect Skin IL3000 відноситься до досить універсальних приладів, які можна використовувати для обробки практично будь-яких ділянок тіла, включаючи зону бікіні, обличчя, пахвові западини, ноги, руки, спину.
Для підвищення безпеки застосування є датчик захисту очей, індикатор готовності і автоматичне відключення при просте. Крім 5 рівнів інтенсивності (від низької до високої) є і два режими роботи. Так, Precision призначається для чутливих і делікатних ділянок тіла, на зразок пахв і обличчя, а Gliss — для великих областей роботи, на зразок гомілок. В останньому застосовуються не поодинокі, а багаторазові спалахи, для чого достатньо натиснути і утримувати кнопку подачі світла в ході всієї процедури. Робочий ресурс лампи досягає 300 тисяч спалахів, чого в рамках побутового використання повинно вистачити на довгі роки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Concept 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Concept.
Купити Concept IPL Perfect Skin IL3000
Фотоэпилятор Concept IPL Perfect Skin IL3000 IPL IL3000 | 5 823 грн. |
Concept IL3000 IPL Perfect Skin IPL епілятор для тіла, обличчя, області бі | 3 510 грн. |
Фотоепілятор Concept IPL Perfect Skin IL3000 | 5 817 грн. |