Вантажна шина Constancy Ecosmart 78 295/80 R22.5 152M
Виберіть розмір вантажної шини
Constancy Ecosmart 78 295/80 R22.5 152M 295/80 R22.5 " 152 M 315/70 R22.5 " 152 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Constancy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Constancy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Constancy Ecosmart 78 295/80 R22.5 152M
Constancy Ecosmart 78 (ведуча вісь) 295/80 R22.5 152/149M | 11 175 грн. |
Constancy Ecosmart 78 (ведущая) 295/80 R22.5 152/149M PR18 | 9 284 грн. |
Constancy Ecosmart 78 (приводная) 295/80 R22.5 152/149M 18PR | 9 300 грн. |
Constancy Ecosmart 78 ведуча ведуча (295/80R22,5 152/149M) 298479 | 9 152 грн. |
Модификації Constancy Ecosmart 78 295/80 R22.5 152M
Ціни на Constancy Ecosmart 78 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Constancy Ecosmart 78 295/80 R22.5 152M | від 9 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Constancy Ecosmart 78 315/70 R22.5 152M | від 8 650 грн. | 16 пропозицій |