Вантажна шина Constancy Ecosmart 66 385/55 R22.5 160K
Виберіть розмір вантажної шини
Constancy Ecosmart 66 385/55 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Constancy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Constancy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Constancy Ecosmart 66 385/55 R22.5 160K
Усі ціни 7 →Constancy Ecosmart 66 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160/158K | 11 526 грн. |
Constancy Ecosmart 66 (прицепная) 385/55 R22.5 160K PR20 | 10 033 грн. |
Constancy Ecosmart 66 (руль/прицеп) 385/55 R22.5 160K 20PR | 10 010 грн. |
Constancy Ecosmart 66 (прицепная ось) 385/55 R22.5 160/158K | 11 529 грн. |
Constancy Ecosmart 66 (причіпна вісь) 385/55 R22.5 160/158K | 11 512 грн. |
Constancy Ecosmart 66 причіпна причіпна (385/55R22,5 160K) 331042 | 9 890 грн. |
Шина Constancy Ecosmart 66 (причіпна) 385/55 R22.5 160K PR20 | 11 040 грн. |