Вантажна шина Continental Conti EcoPlus HS3 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti EcoPlus HS3 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 154 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti EcoPlus HS3 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 12 →Continental Conti EcoPlus HS3 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L PR18 | 22 155 грн. |
Continental Conti EcoPlus HS3 (рулевая) (295/60R22.5 150L) | 22 277 грн. |
Continental Conti EcoPlus HS3 (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 18PR "3PMSF" | 21 600 грн. |
Грузовые шины Continental HS3 Eco-Plus (рулевая) 295/60 R22.5 150/147L 100 | 22 477 грн. |
Continental Conti Ecoplus HS3 (295/60R22.5 150L) | 21 796 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental Conti EcoPlus HS3 295/60 R22.5 150L
Ціни на Continental Conti EcoPlus HS3 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
Continental Conti EcoPlus HS3 295/60 R22.5 150L | від 21 385 грн. | 13 пропозицій | ||
Continental Conti EcoPlus HS3 315/60 R22.5 154L | від 24 885 грн. | 8 пропозицій |