Вантажна шина Continental Conti Hybrid LD3 245/70 R17.5 136M
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti Hybrid LD3 245/70 R17.5 136M 245/70 R17.5 " 136 M 265/70 R17.5 " 139 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti Hybrid LD3 245/70 R17.5 136M
Усі ціни 11 →Continental Conti Hybrid LD3 (ведуча вісь) 245/70 R17.5 136/134M | 14 267 грн. |
Continental Conti Hybrid LD3 (приводная) 245/70 R17.5 136/134M 14PR "3PMSF | 12 671 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL Conti Hybrid LD3 (ведуча) 245/70R17.5 136/134M | 13 662 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid LD3 (ведуча) 245/70R17.5 136/134M | 13 472 грн. |
CONTINENTAL Conti Hybrid LD3 (ведуча) 245/70R17.5 136/134M | 13 346 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Continental Conti Hybrid LD3 245/70 R17.5 136M
Ціни на Continental Conti Hybrid LD3 245/70 R17.5 136M |
---|---|---|---|---|
Continental Conti Hybrid LD3 245/70 R17.5 136M | від 12 671 грн. | 11 пропозицій | ||
Continental Conti Hybrid LD3 265/70 R17.5 139M | від 14 853 грн. | 20 пропозицій |