Літня шина Continental Conti4x4Contact 205/80 R16C 110S
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental Conti4x4Contact 205/80 R16C 110S 205/80 R16 110 S |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti4x4Contact 205/80 R16C 110S
Усі ціни 13 →Continental Conti4x4Contact 205 R16C 110/108S | 3 348 грн. |
Continental Conti4x4Contact 205 R16 110S | 3 282 грн. |
Continental Conti4x4Contact 205 R16C 110/108S | 3 348 грн. |
Continental Conti4x4Contact 205/ R16C 110/108S 4785 | 3 442 грн. |
Continental Conti4x4Contact (205/80R16 110S) | 3 255 грн. |
ще 8 пропозицій
3 4 8 10 |
її можна використовувати тільки в міжсезоння, коли холод вже пройшов, а спека ще не настала. переваг немає. дуже м'яка. не працює у спеку, швидко стирається. користуюся Continental Conti4x4Contact 215/65 R16 98H місяць і більше рекомендую не купувати |
на шниву только строго по городу на газон осторожно буксует по асфальту прилично просто боится всего травы даже небольшой влаги користуюся Continental Conti4x4Contact місяць і більше рекомендую не купувати |
Показано 2 з 28 відгуків
ще 10 відгуків
Модификації Continental Conti4x4Contact 205/80 R16C 110S
Ціни на Continental Conti4x4Contact 205/80 R16C 110S |
---|---|---|---|---|
Continental Conti4x4Contact 205/80 R16C 110S | від 3 230 грн. | 13 пропозицій |
Рекомендуємо