Всесезонна шина Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H
Відео 17Фото 15 |
Виберіть розмір шин
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H
Усі ціни 33 →Шина Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H | 3 383 грн. |
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H | 3 524 грн. |
Continental ALLSEASONCONTACT 2 205/55 R16 91H (9061660905) | 5 210 грн. |
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H | 3 530 грн. |
Continental AllSeasonContact 2 (205/55R16 91H) | 3 455 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H
Ціни на Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H |
---|---|---|---|---|
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91H | від 3 332 грн. | 33 пропозиції | ||
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 91V | від 4 212 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 94H | від 4 501 грн. | 5 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 94V | від 4 283 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental AllSeasonContact 2 205/55 R16 94V Run Flat | від 5 338 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →