Всесезонна шина Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107T
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107T
Усі ціни 8 →Continental Vanco Four Season 2 205/65 R16C 107/105T PR8 | 5 120 грн. |
Continental VancoFourSeason 2 205/65 R16C 107/105T 51675 | 5 661 грн. |
Continental Vanco Four Season 2 205/65 R16C 107/105T PR8 | 5 540 грн. |
Шини Continental Vanco Four Season 2 205/65 R16C 107/105T | 7 602 грн. |
CONTINENTAL VANCOVANCO FOUR SEASON 2 205/65 R16C 107/105T | 6 804 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →