Літня шина Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W
Відео 4Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W
Усі ціни 12 →Continental CrossContact RX (275/45R22 112W) | 13 578 грн. |
CONTINENTAL Всесезонна шина CONTINENTAL CrossContact RX 275/45R22 112W | 13 412 грн. |
Всесезонна шина CONTINENTAL CrossContact RX 275/45R22 112W | 13 347 грн. |
Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W | 13 642 грн. |
Continental ContiCrossContact RX 275/45 R22 112W XL 101518 | 13 454 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W
Ціни на Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W |
---|---|---|---|---|
Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W | від 13 180 грн. | 12 пропозицій | ||
Continental CrossContact RX 275/45 R22 112W Land Rover | від 12 230 грн. | 15 пропозицій | ||
Continental CrossContact RX 275/45 R22 115W | від 12 593 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →