Вантажна шина Continental HTR2 215/75 R17.5 135K
Виберіть розмір вантажної шини
Continental HTR2 215/75 R17.5 135K 215/75 R17.5 " 135 K 235/75 R17.5 " 143 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental HTR2 215/75 R17.5 135K
Усі ціни 8 →Continental HTR2 (причіпна вісь) 215/75 R17.5 135/133K | 11 678 грн. |
CONTINENTAL CONTINENTAL HTR2 (причепна) 215/75R17.5 135/133K | 10 812 грн. |
CONTINENTAL HTR2 (причепна) 215/75R17.5 135/133K | 10 761 грн. |
Continental HTR2 (215/75R17.5 135K) | 10 914 грн. |
Шини Continental HTR2 (прицеп) 215/75 R17,5 135/133K | 14 608 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Continental HTR2 215/75 R17.5 135K
Ціни на Continental HTR2 215/75 R17.5 135K |
---|---|---|---|---|
Continental HTR2 215/75 R17.5 135K | від 10 608 грн. | 8 пропозицій | ||
Continental HTR2 235/75 R17.5 143K | від 12 272 грн. | 11 пропозицій |