Вантажна шина Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156K
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір вантажної шини
Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156K 315/80 R22.5 " 156 K 315/80 R22.5 " 156 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156K
Усі ціни 7 →Continental Conti CrossTrac HS3 (рульова вісь) 315/80 R22.5 156/150K | 23 632 грн. |
Continental Conti CrossTrac HS3 (универсальная) 315/80 R22.5 156/150K PR20 | 23 474 грн. |
Continental Conti CrossTrac HS3 (руль-карьер) 315/80 R22.5 156/150K 20PR " | 20 600 грн. |
Continental Conti CrossTrac HS3 315/80R22.5 156/150K 20PR | 32 640 грн. |
Continental Conti CrossTrac HS3 315/80R22.5 156/150K 20PR | 34 272 грн. |
Continental CONTI CROSSTRAC HS3 315/80R22.5 156/150 K | 26 960 грн. |
Continental CONTI CROSSTRAC HS3 315/80R22.5 156/150 K | 28 308 грн. |
Відеоогляди
Модификації Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156K
Ціни на Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156K |
---|---|---|---|---|
Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156K | від 20 600 грн. | 7 пропозицій | ||
Continental Conti CrossTrac HS3 315/80 R22.5 156L | від 20 800 грн. | 1 пропозиція |