Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH 4645T Cayman
Відео 2Фото 16 |
Cooper&Hunter CH 4645T Cayman |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Купити Cooper&Hunter CH 4645T Cayman
Усі ціни 11 →Cooper&Hunter Cooper&Hunter CH-4645T Cayman | 3 299 грн. |
Ультразвуковой увлажнитель воздуха Cooper&Hunter CH-4645T Cayman | 3 299 грн. |
Зволожувач повітря Cooper & Hunter CH-4645T Cayman | 2 999 грн. |
Cooper&Hunter CH-4645T | 2 910 грн. |
Зволожувач повітря Cooper&Hunter CH-4645T CAYMAN | 3 099 грн. |
товар вийшов з ладу через 10 днів почав видавати L0 (вологість нижче 30%) періодично через два дні це значення відображалося постійно і пара з нього ледве йшла !!! Вирішив повернути товар пройшло менше 14 днів !!! Навіщо мені Зволожувач який зламався за 10 днів = я що буду ним користуватися 10 днів а потім чекати більше 30 днів поки полагодять або замінять??? до речі знайшов відгуки це не поодинокий випадок! так що мені товар такої якості не потрібен і я приніс на пункт видачі РОЗЕТКИ товар ретельно оглянули і оформили повернення здав 11.11.2021 і тільки 16.11.2021 прийшло смс що товар отримано сервіс центром 6 днів , далі дзвоню питаю що з поверненням товару НЕ НАЛЕЖНОГО ЯКОСТІ ! ми передали його купер-хантер діагностика займе 14 днів = за законом діагностика проводиться на протязі 7 днів з дня здачі в сервіс центр а то що вони його перевозили 6 днів це проблеми продавця та сервісу не знайшов воду в резервуарі не прогріває до 80 градусів! Пар холодний! Струмінь пари на максимумі дуже слабка! Підсвічування резервуара вночі ріже око. Сергей: користуюся Cooper&Hunter CH 4645T Cayman менше місяця |
Титан зволоження
У фірмовій лінійці ультразвукових зволожувачів Cooper&Hunter модель CH 4645T Cayman — одна зі старших. Приладу під силу підтримувати оптимальний мікроклімат в досить великих приміщеннях (до 60 м²). Так, максимальна інтенсивність зволоження досягає 460 мл/год при активній функції теплої пари. У відповідному режимі вода нагрівається до 80 °C, а більшість бактерій в резервуарі гинуть.
При холодному випаровуванні Cooper&Hunter CH 4645T Cayman витрачає до 350 мл/год, чого з лишком вистачить для кімнат на 30 – 40 м².
Максимум зручності і наочності
Зволожувач відрізняється верхнім доливанням води, тому знімати 4.5-літровий резервуар з підстави не обов'язково. Але якщо така необхідність виникне (припустимо, для очищення приладу), то виробником передбачена зручна ручка для перенесення. Ще одним корисним моментом став поворотний випарник з двома регульованими соплами подачі зволоженого повітря. Користувач сам вирішує, куди його потрібно направити.
Для управління приладом передбачені сенсорні кнопки та екран. Вони допоможуть з вибором режимів, налаштуванням таймера (до 12 годин) і наочним контролем поточних значень вологості. Відчутно спростить експлуатацію і вбудований гігростат, що підтримує рівень вологості відповідно до заданих параметрів (8 значень в діапазоні 40 – 75%).
Ще більше можливостей
Для комфортного сну в Cooper&Hunter CH 4645T Cayman реалізований спеціальний нічний режим. У ньому відключається вся індикація і запрограмовані особливі параметри: 3 години інтенсивного зволоження змінюються 5 годинами роботи на мінімальних обертах для зниження шуму (він за замовчуванням не повинен перевищувати 32 дБ). Також вночі зволожувач може виконувати й роль нічника: біля основи корпусу розташоване 7-кольорове підсвічування з можливістю зміни кольорів по колу або вибору тільки одного з них.
Передбачив виробник і окрему ванночку для ароматичних олій: при їх додаванні модель виконує функцію ароматизатора.
Cooper&Hunter CH 4645T Cayman — привабливий з точки зору функціональності зволожувач з адекватним цінником.