Конвектор Cooper&Hunter Domestic CH-1500MD 1.5 кВт
Відео 2Фото 5 |
Cooper&Hunter Domestic CH-1500MD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Domestic CH-1500MD 1.5 кВт
Усі ціни 45 →Конвектор COOPER&HUNTER CH-1500 MD (MD) | 2 499 грн. |
Cooper&Hunter Domestic Black CH-1500 MD | 2 899 грн. |
Электрический обогреватель Cooper&Hunter Domestic black CH-1500 MD СH-1500 | 2 799 грн. |
Електричний обігрівач Cooper&Hunter Domestic black CH-1500 MD СH-1500 MD | 2 799 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter Domestic Black CH-1500 MD СH-1500 MD | 3 079 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Domestic CH-1500MD
Ціни на Cooper&Hunter Domestic CH-1500MD |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Domestic CH-1000MD 1 кВт | від 1 849 грн. | 49 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Domestic CH-1500MD 1.5 кВт | від 2 240 грн. | 45 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Domestic CH-2000MD 2 кВт | від 2 740 грн. | 53 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →