Конвектор Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES 1.5 кВт
Відео 2Фото 7 |
Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper&Hunter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper&Hunter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES 1.5 кВт
Усі ціни 27 →Конвектор COOPER&HUNTER CH-1500ES (DYNASTY) | 3 499 грн. |
Cooper&Hunter Dynasty CH-1500 ES CH-1500ES | 3 199 грн. |
Конвектор електричний Cooper&Hunter CH-1500ES | 4 132 грн. |
Cooper&Hunter Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES | 3 499 грн. |
Cooper&Hunter Обігрівач Cooper&Hunter CH-1500 ES | 3 043 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES
Ціни на Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES |
---|---|---|---|---|
Cooper&Hunter Dynasty CH-1000ES 1 кВт | від 2 134 грн. | 46 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Dynasty CH-1500ES 1.5 кВт | від 2 739 грн. | 27 пропозицій | ||
Cooper&Hunter Dynasty CH-2000ES 2 кВт | від 3 294 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →