Вантажна шина Copartner CP157 315/80 R22.5 157L
Виберіть розмір вантажної шини
Copartner CP157 315/80 R22.5 157L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Copartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Copartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Copartner CP157 315/80 R22.5 157L
Copartner CP157 (ведущая) 315/80 R22.5 157/154L PR20 | 13 330 грн. |
Copartner CP157 (приводная) 315/80 R22.5 157/154L 20PR | 13 135 грн. |
Шина Copartner CP157 (провідна) 315/80 R22.5 157/154L PR20 | 14 667 грн. |