Вантажна шина Doublestar DSR08A 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Doublestar DSR08A 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Doublestar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Doublestar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Doublestar DSR08A 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 12 →Doublestar DSR08A (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 13 096 грн. |
Double Star DSR08A (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 11 832 грн. |
Double Star DSR08A (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 11 300 грн. |
Грузовые шины Doublestar DSR08A (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L 20PR 10008 | 11 560 грн. |
Double Star DSR-08 (315/80R22.5 156L) | 11 877 грн. |
ще 7 пропозицій