Теплоакумулятор для котла Cordivari PUFFER VB 300 279 л
Cordivari PUFFER VB 300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordivari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordivari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cordivari PUFFER VB 300 279 л
Теплоакумулятор (буферна ємність) 300 л CORDIVARI PUFFER VB (тверда незйом | 31 101 грн. |
Буферна ємність Cordivari PUFFER VT 300 л 3251162312502 | 31 101 грн. |
Буферна ємність Cordivari PUFFER VT 300 л (3251162312502) | 31 101 грн. |
Модификації Cordivari PUFFER VB 300
Ціни на Cordivari PUFFER VB 300 |
---|---|---|---|---|
Cordivari PUFFER VB 200 180 л | від 25 067 грн. | 3 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VB 300 279 л | від 31 101 грн. | 3 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VB 500 478 л | від 28 967 грн. | 4 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VB 600 560 л | від 42 039 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →