Теплоакумулятор для котла Cordivari PUFFER VC 2000 1973 л
Cordivari PUFFER VC 2000 |
|
Моделі серії VB мають знімну, гнучку теплоізоляцію.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordivari 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordivari.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cordivari PUFFER VC 2000 1973 л
Теплоакумулятор (буферна ємність) 2000 л CORDIVARI SRL PUFFER VC (м`яка зй | 108 326 грн. |
Буферна ємність Cordivari PUFFER VC 2000 л 3251162282808 | 108 326 грн. |
Буферна ємність Cordivari PUFFER VT 2000 л (3251162282808) | 108 326 грн. |
Модификації Cordivari PUFFER VC 2000
Ціни на Cordivari PUFFER VC 2000 |
---|---|---|---|---|
Cordivari PUFFER VC 750 717 л | від 49 809 грн. | 3 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VC 800 805 л | від 52 360 грн. | 4 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VC 1000 946 л | від 53 944 грн. | 4 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VC 1500 1454 л | від 87 106 грн. | 2 пропозиції | ||
Cordivari PUFFER VC 2000 1973 л | від 108 326 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →