Укулеле Cordoba 15CM (GUCLCOR03919)
Відео 2Фото 4 |
Cordoba 15CM
Тип:укулеле
Розмір:концертна
Дека:червоне дерево
Нижня дека:червоне дерево
Гриф:червоне дерево, 18 ладів(у)
Обичайка:червоне дерево
Всі характеристики
Характеристики 15CM
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cordoba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cordoba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cordoba 15CM
Усі ціни 7 →Cordoba 15Cm Matiz Chili Red | 6 675 грн. |
Укулеле CORDOBA 15CM | 5 100 грн. |
Cordoba 15Cm Matiz Classic Blue | 6 675 грн. |
Укулеле CORDOBA 15CM MATIZ IN CLASSIC BLUE | 6 675 грн. |
Укулеле CORDOBA 15CM MATIZ CHILI RED | 6 675 грн. |
Укулеле CORDOBA 15CM MATIZ IN MANGO | 6 675 грн. |
Укулеле CORDOBA 15CM MATIZ IN MINT | 6 675 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →