Corsair M55 RGB Pro
Відео 24Фото 9 |
Corsair M55 RGB Pro |
|
Легка і повністю симетрична геймерська миша для будь-яких типів хвата. Завдяки оптимізованій формі та кнопок для великого пальця з обох сторін нею можуть з однаковим комфортом користуватися як лівою, так і правші. Обладнана високоточним оптичним сенсором PixArt PMW3327, який здатний забезпечувати реальне дозвіл до 6200 dpi (12400 dpi з інтерполяцією). Підтримує збільшену частоту опитування USB-порту (до 1000 Гц), що гарантує максимально швидку реакцію на рух (час відгуку 1 мс).
Відрізняється добре продуманою ергономікою, яка важлива для тривалих ігрових сесій. На правій і лівій стороні є прогумовані вставки з дрібноячейковим текстурним малюнком, поліпшує хват. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на початківців і хардкорних геймерів. Міцний корпус з ABS-пластику гарантовано витримує будь-які ігрові навантаження, а наднадійні японські перемикачі Omron D2FC-F-K розраховані більш ніж на 50 млн спрацьовувань.
Ігрова миша Corsair Gaming M55 RGB Pro підключається до персонального комп'ютера за допомогою високоміцного USB-кабелю в тканинній поліамідної обплетенні (довжина 1,8 м). Фірмове ПЗ Corsair iCUE Software дає можливість налаштовувати призначення семи функціональних кнопок миші, записувати та використовувати макроси, регулювати чутливість, і управляти фірмової RGB-підсвічуванням.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Купити Corsair M55 RGB Pro
Усі ціни 27 →Corsair M55 RGB Pro (CH-9308011-EU) Black CH-9308011-EU | 1 029 грн. |
Мишка Corsair M55 Rgb Pro Black (CH-9308011-EU) | 1 156 грн. |
Мышь Corsair M55 Rgb Pro Black (CH-9308011-EU) | 1 108 грн. |
Мышка Corsair M55 RGB Pro Black (CH-9308011-EU) USB CH-9308011-EU | 1 003 грн. |
Миша Corsair M55 RGB Pro Black (CH-9308011-EU) CH-9308011-EU | 1 029 грн. |