A4Tech Bloody V9M
Відео 9Фото 4 |
A4Tech Bloody V9M |
|
Ергономічна 8-кнопкова ігрова миша з провідним USB-підключенням, швидкодіючим оптичним сенсором, довговічними механічними мікроперемикачами з ресурсом 10 млн. натискань і фірмовою червоною підсвіткою. Виробником позиціонується як доступна модель середньої цінової категорії, призначена для геймерів, які не бажають переплачувати за продукти розкручених брендів. Виконана в ергономічному корпусі з ударостійкого ABS-пластику.
Фірмові металеві глайдери (ніжки) X'Glide гарантують легкість ковзання за будь-яким ігровим поверхонь і мають вражаючий ресурс (до 300 км). Основою геймерської миші A4 Tech Bloody V9M став добротний оптичний сенсор, що гарантує бездоганну точність позиціонування і здатний коректно працювати при прискореннях до 20G. Підтримується налаштування роздільної здатності сенсора в діапазоні від 100 до 4000 dpi, причому кнопка перемикання знаходиться прямо під колесом прокрутки, що дає можливість перемикати чутливість прямо під час гри. Також є дві кнопки для вибору режиму зйомки (одиночна або три постріли за один клік). Пристрій має 160 Кб вбудованої пам'яті для запису макросів через фірмове ПЗ Bloody. Легко підключається до ПК або ноутбука за допомогою 1,8-метрового міцного USB-кабелю в плетеному нейлонову оплітку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody V9M
Усі ціни 74 →A4Tech Bloody V9MA Black | 799 грн. |
Миша Bloody V9M Black | 851 грн. |
Мышка A4Tech V9MA Bloody Black USB V9MA Bloody (Black) | 800 грн. |
Мышь A4Tech V9MA Bloody Black | 792 грн. |
Мишка A4Tech V9MA Bloody Black | 826 грн. |
Мишка досить гарна. За місяць досить добре звик. Навіть якщо ні в що не грати, а використовувати для роботи все одно досить спрощує роботу. -Прогумоване коліщатко
-металеві вставки знизу -легко лежить у руці -Практично повне налаштування в софті -довжини дроту вистачає -велика вага
-Ні РГБ (для бюджетника піде) -великого кпс не досягнеш Demenso Music: користуюся A4Tech Bloody V9M кілька місяців |
Мишка хороша сенсор якщо ви не граєте на 400dpi (як ви взагалі граєте на такий) зриває якщо сильно смикати тесть сенсор відмінних. Для любителів Майнкрафта облом кліки до 12 не більше ДрагКлік 5-6 кпс БатерФлай 11-12 Відмінний сенсор
Просто шикарне калесико Зручний хват (звик відразу ж) Убогий софт + передплата на 1200 кліків
Немає нормального (Драг кліка) і загалом погано щитає велику кількість кліків. Нема грб хотілося б користуюся A4Tech Bloody V9M кілька місяців |