A4Tech Bloody P93
Відео 7Фото 9 |
A4Tech Bloody P93 |
|
Оптична миша з USB-інтерфейсом і, як відзначає виробник, одним з найшвидших відгуків в світі, який досягає 0,2 мс. Пристрій може задовольнити своїми можливостями як новачків, так і досвідчених геймерів. Характерною особливістю моделі є її довговічність — термін служби складає більше 20 млн натиснень. Крім того, під час натискання відсутній неприємний металевий звук, що відволікає користувача від його завдань.
Миша A4 Tech Bloody P93 володіє якісним оптичним скроллом, його життєвий цикл дорівнює більш ніж 1 млн оборотами. Для надання більшої привабливості зовнішньому вигляду розробники обладнали цю модель RGB-підсвічуванням з великими можливостями персоналізації — можна вибирати з 16,8 млн різних відтінків. Вибір здійснюється через спеціальне фірмове ПЗ Bloody 6. Високоточний оптичний сенсор миші володіє здатністю 5000 dpi, що гарантує якісну роботу курсору. Роздільна здатність сенсора підходить для всіх типів дисплеїв. Також тут реалізовані технології автоматичної настройки fps та економії споживання електроенергії. Розробники роблять акцент на безпомилковості роботи виробу — ніяких подвійних кліків при натисканні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Купити A4Tech Bloody P93
Усі ціни 120 →A4Tech Bloody P93s Snake | 799 грн. |
Мышка Bloody P93s Snake P93s Bloody (Snake) | 924 грн. |
Мышь A4Tech Bloody P93s Snake | 1 049 грн. |
Мишка A4Tech Bloody P93s Snake | 955 грн. |
Миша A4Tech Bloody P93s Snake P93s Bloody (Snake) | 939 грн. |
сенсор ще живий складання норм за цю ціну Ціна_Форма Можливість налаштування Інкодер коліщатка почав курити траву через 2 місяці Nik_Volter: користуюся A4Tech Bloody P93 кілька місяців |