Мишка
Corsair M65 PRO RGB
Відео 21Фото 9 |
Corsair M65 PRO RGB |
|
Цільний алюмінієвий корпус. Кабель в обплетенні.
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair M65 PRO RGB
Усі ціни 27 →Corsair Gaming M65 Pro RGB FPS (CH-9300011-EU) Black CH-9300011-EU | 1 999 грн. |
Мышка Corsair M65 Pro RGB Black USB (CH-9300011-EU) CH-9300011-EU | 1 830 грн. |
Мышь Corsair M65 Pro Rgb Fps Gaming Mouse (CH-9300011-EU) | 2 226 грн. |
Мишка Corsair M65 Pro Rgb Fps Gaming Mouse (CH-9300011-EU) | 2 323 грн. |
Миша Corsair M65 Pro RGB Black (CH-9300011-EU) CH-9300011-EU | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →