Lenovo Legion M300 (GY50X79384)
Відео 18Фото 5 |
Lenovo Legion M300 |
|
Одна з наймолодших і найдоступніших ігрових мишок сімейства Legion від популярного бренду Lenovo. Модель представлена на ринку в 2020 році, позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент і загалом має досить стриманий дизайн як для геймерського пристрою. Пластиковий корпус важить 90 г, має невелику область з RGB-підсвічуванням, а також спеціальні вставки з боків, що покращують чіпкість та надійність хвату.
Під капотом мишки Lenovo Legion M300 знаходиться високоточний оптичний сенсор PixArt 3325 з максимальною роздільною здатністю 8000 DPI, здатний зберігати відмінну точність і чуйність навіть при різких ривках до 20 G. Ще одна важлива перевага моделі - розширена кількість кнопок, яких виробником передбачено. При цьому передбачені по дві додаткові кнопки на бічних гранях моделі, завдяки чому пристрій є максимально зручним як для використання в правій, так і лівій руці. Як перемикачі використовуються надійні і популярні світильники Omron. А ось тип підключення до ПК – класичний дротовий інтерфейс USB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Legion M300
Усі ціни 54 →Миша Lenovo Legion M300 Black (GY51H47350) GY51H47350 | 1 299 грн. |
Миша Lenovo M300 RGB Black (GY50X79384) | 789 грн. |
Миша Lenovo Legion M300 RGB Gaming Mouse (3707810) | 1 199 грн. |
Мишка Lenovo Legion M300 Rgb Usb Black (GY51H47350) | 1 170 грн. |
Мышь Lenovo M300 Rgb Black (GY50X79384) | 827 грн. |
Гарна миша, але за таку ціну краще придбати бездротову. За декілька років не глючила, має особисту программу аби настроїти колір, швидкість, частоту опросу. Хотілося б бездротову( ToHsinCHik: користуюся Lenovo Legion M300 більше року |