Дитячий велосипед Corso Maxis 16
Фото 5 |
Corso Maxis 16 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Maxis 16
Усі ціни 7 →Дитячий двоколісний велосипед Corso MAXIS CL-16177 Помаранчевий 143124 | 3 081 грн. |
Велосипед 16" дюймів 2-х колісний "CORSO" MAXIS CL-16911 кошик, ручний гал | 3 580 грн. |
Дитячий велосипед "Maxis" 16" Corso Помаранчевий (2000002835691) | 4 450 грн. |
Велосипед дитячий 16" дюймів 2-х колісний "CORSO" MAXIS CL-16177 ручне гал | 4 096 грн. |
Дитячий велосипед "Maxis" 16" Corso Помаранчевий 000283785 | 4 476 грн. |
Велосипед дитячий Corso Maxis 16" помаранчевий з додатковими колесами CL-1 | 3 640 грн. |
Велосипед 16" дюймів 2-х колісний "CORSO" MAXIS CL-16177 ручний гальмо дзв | 3 388 грн. |
Модификації Corso Maxis 16
Ціни на Corso Maxis 16 |
---|---|---|---|---|
Corso Maxis 14 | від 3 765 грн. | 4 пропозиції | ||
Corso Maxis 16 | від 3 081 грн. | 7 пропозицій | ||
Corso Maxis 18 | від 3 439 грн. | 25 пропозицій | ||
Corso Maxis 20 | від 3 908 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →