Біговел Corso Skip Jack 12
Фото 12 |
Corso Skip Jack 12 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Skip Jack 12
Усі ціни 111 →Велобіг Corso Skip Jack Червоний (44538) 119237 | 2 222 грн. |
Беговел Велобег Corso "Skip Jack" 44538 Черно-красный , колесо 12", аморти | 2 250 грн. |
Велобіг Corso Skip Jack Жовтий (84115) 119241 | 2 222 грн. |
Велобіг Corso Skip Jack Зелений (95112) 119238 | 2 222 грн. |
Велобіг Corso Skip Jack Рожевий (25025) 119239 | 2 222 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →