Дитячий велосипед Corso Sporting R-16
Фото 12 |
Corso Sporting R-16 16 "18 " |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corso 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corso.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corso Sporting R-16
Усі ціни 16 →Дитячий двоколісний велосипед Corso R-16119 Чорно-червоний 101964 | 3 196 грн. |
Велосипед дитячий Corso GIR 16" Рожевий | 5 800 грн. |
Дитячий двоколісний велосипед Corso Tayger 16 TG-10258 Бордовий 153897 | 4 775 грн. |
Велосипед дитячий двоколісний 16" CORSO Sporting чорно-червоний R-16119 | 3 595 грн. |
Велосипед 16 "дюймів 2-х колісний" CORSO "R-16119 (1) ручний гальмо, дзвін | 4 000 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Corso Sporting R-16
Ціни на Corso Sporting R-16 |
---|---|---|---|---|
Corso Sporting R-16 | від 3 196 грн. | 16 пропозицій | ||
Corso Sporting R-18 | від 4 929 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →