Дриль-шурупокрут CRAFT-TEC PXSD 101
Відео 2Фото 4 |
CRAFT-TEC PXSD 101 |
|
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CRAFT-TEC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CRAFT-TEC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CRAFT-TEC PXSD 101
Шуруповерт мережевий Craft-Tec PXSD-101 | 765 грн. |
Електричний Шуруповерт Craft-tec PXSD-101 | 789 грн. |
Шуруповерт ел Craft-Tec 900 (PXCD-101) | 676 грн. |
Мережевий шуруповерт Craft-tec PXSD-101 (900W) | 774 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →