Звукова карта Creative Sound Blaster G3 (70SB183000000)
Відео 22Фото 3 |
Закрити
Шапка
Creative Sound Blaster G3
Призначення:геймерська
Кількість каналів:2
Інтерфейс:USB
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Creative Sound Blaster G3
Звуковая карта внешняя Creative Sound Blaster G3 (70SB183000000) 70SB18300Лучший игровой процесс с GameVoice MixУ вас есть эта пара наушников. Это ваши самые любимые наушники, но почему вы должны платить так много за доступ к ОДНОЙ функции, которая вам нужна? В G3 дебютирует новейшая функция GameVoice Mix, которую часто можно найти только в самых дорогих продуктах. GameVoice Mix позволяет вам настраивать звук игр и разго... щеворов - и все это без необходимости менять наушники или обременять свой семейный бюджет.Все элементы управления у вас под рукойСозданная с учетом функциональност Redprice.saleЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 119 грн. |
Звуковая карта внешняя Creative Sound Blaster G3 (70SB183000000) 70SB18300Лучший игровой процесс с GameVoice MixУ вас есть эта пара наушников. Это ваши самые любимые наушники, но почему вы должны платить так много за доступ к ОДНОЙ функции, которая вам нужна? В G3 дебютирует новейшая функция GameVoice Mix, которую часто можно найти только в самых дорогих продуктах. GameVoice Mix позволяет вам настраивать звук игр и разго... щеворов - и все это без необходимости менять наушники или обременять свой семейный бюджет.Все элементы управления у вас под рукойСозданная с учетом функциональност Timesport.com.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 125 грн. |
Звукова карта зовнішня Creative Sound Blaster G3 (70SB183000000)Кращий ігровий процес з GameVoice Mix
У вас є ця пара навушників. Це ваші найулюбленіші навушники, але чому ви повинні платити так багато за доступ до ОДНІЄЇ функції, яка вам потрібна? У G3 дебютує новітня функція GameVoice Mix, яку часто можна знайти лише в найдорожчих продуктах. GameVoice Mix дозволяє вам налаштовувати звук ігор і розмов - і в... щесе це без необхідності змінювати навушники або Tomdom.in.uaЗ нами 4 роки (Львів) Поскаржитись | 3 119 грн. |
Відеоогляди
Creative G3 "External Sound Card" Fixes HORRIBLE (Ear Damaging) Laptop Audio Quickly.
1 лютого 202048 230 переглядів
BOOST YOUR GAMING AUDIO FOR ONLY $60!! Creative Sound Blaster G3 Review
19 березня 202065 052 перегляда
Creative SoundBlaster G3 - Звуковая карта для консоли и ПК.
12 лютого 202128 530 переглядів
Creative Sound Blaster G3 Review
12 лютого 202118 249 переглядів
Настройки микрофона в звуковой карте Sound Blaster G3
24 лютого 20212 652 перегляда
Sound Blaster G3 Review - Best soundcard for Playstation & PC?
15 жовтня 20222 971 перегляд
Creative SoundBlaster G3 Unbox & First Impressions!
7 червня 20203 142 перегляда
Creative SoundBlasterX G6 vs. G3! [Is the G6 Worth The $$?!]
18 жовтня 202015 543 перегляда
Creative Soundblaster G3 - My experience as a casual gamer, not a review but a review
27 серпня 20204 012 переглядів
Creative Sound Blaster G3 Sound Demo Review
8 січня 2023435 переглядів
Creative SoundBlaster G3 USB DAC AMP Review
18 вересня 20212 075 переглядів
Creative Soundblaster G3 In-Depth Review! This DAC AMP is a Tiny Wonder!
9 грудня 202121 841 перегляд
Sound Blaster G3 Unboxing Portable Amp
26 лютого 2020567 переглядів
Sound Blaster G3 Portable Gaming USB DAC Amp Review
2 квітня 20205 693 перегляда
The $60 SOUND MIRACLE in your POCKET! -- Creative Sound Blaster G3
27 березня 202019 015 переглядів
Creative Sound Blaster G3 Audio Card unboxing 音效卡開箱
10 травня 20201 790 переглядів
Creative Labs SoundBlaster G3 - Back to the Audio Basics #NintendoSwitch #PS4 #PC
29 лютого 20202 704 перегляда
Creative Sound Blaster G3 Review | Why Gamers NEED This Amp!
29 лютого 20206 983 перегляда
Video review - The Creative Sound Blaster G3 #Gaming #Creative #G3
4 травня 20203 690 переглядів
Sound Blaster G3 - The Perfect Audio Upgrade for PS4 and Nintendo Switch ft. GameVoice Mix
5 грудня 201932 880 переглядів
Creative Sound Blaster G3 - Zaawansowana karta dźwiękowa DAC do PC/PS4/Switch/Mac
4 червня 202014 948 переглядів
Karta dźwiękowa do PS5/SWITCH/PS4. Sound Blaster G3. Czy warto? Podłączamy słuchawki na jack. #ps5
7 грудня 20221 403 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 928 грн.
для ноутбука, для iPhone, геймерська, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт
від 6 999 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 5 385 грн.
для ноутбука, для iPhone, геймерська, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 1 964 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 1 100 грн.
для ноутбука, звичайна, USB C, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 4 299 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 491 грн.
внутрішня, звичайна, PCI, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель