Пневматична гвинтівка Crosman Full Auto AK1
Відео 4Фото 13 |
Crosman Full Auto AK1 |
|
Пневматична гвинтівка з автоматичним і напівавтоматичним режимом стрільби. Є імітація ходу затвора при стрільбі – система Blow-Back.
Стрільба сталевими кульками калібру 4.5 мм.Корпус полімерний (Nylon Fiber).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosman Full Auto AK1
Crosman Full Auto AK1 Blowback | 11 100 грн. |
Crosman Full Auto AK1 Blowback | 11 439 грн. |
Пневматична гвинтівка Crosman Full Auto AK1 (1003366) | 11 150 грн. |
CAK1 Пневматична гвинтівка Crosman Full Auto AK1 | 11 160 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →