Пневматична гвинтівка Crosman M4-177
Відео 3Фото 4 |
Crosman M4-177 |
|
Недорога пневматична гвинтівка повторює дизайном американську модель М4. Багатозарядний мультикомпресорний механізм розрахований на стрільбу двома видами зарядів – металевими кульками і свинцевими кулями калібру 4,5 мм. Наявність ручного запобіжника робить систему безпечною, а регульовані спуск і приклад дають змогу підігнати їх залежно від особистих уподобань власника. Використання в якості матеріалу для ложа пластику дало змогу істотно знизити вагу гвинтівки, вона складає всього 1,6 кг.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crosman M4-177
Усі ціни 14 →Crosman M4-177 | 4 113 грн. |
Пневматическая винтовка Crosman m4-177 | 4 182 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Crosman M4-177 (M4-177) | 4 223 грн. |
Пневматична гвинтівка Crosman M4-177 | 4 223 грн. |
Пневматическая винтовка Crosman M4-177 | 4 223 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Crosman M4-177 Kit — комплектується захисними окулярами, кулями, мішенями
РекомендуємоПорівняти в таблиці →