Пневматична гвинтівка Crosman Fire NP (CFRNP17SX)
Відео 2Фото 3 |
Crosman Fire NP |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crosman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crosman.
Купити Crosman Fire NP
Усі ціни 11 →Пневматическая винтовка (воздушка) Crosman Fire NP кал.4,5 с прицелом (CF7 | 10 209 грн. |
Пневматическая винтовка Crosman Fire NP прицел CP 4х32 (CFRNP17SX) | 10 209 грн. |
Пневматична гвинтівка Crosman Fire NP ОП 4x32 (CF7SXS) | 10 209 грн. |
Пневматическая винтовка Crosman Fire NP ОП 4x32 (CF7SXS) CF7SXS | 10 209 грн. |
Пневматична гвинтівка Crosman Fire NP ОП 4x32 (CF7SXS) CF7SXS | 10 209 грн. |
Секрет успіху пневматики під знаком американського бренду Crosman — доступність і надійність, що цілком підтверджується на прикладі гвинтівки переломного типу Fire NP, що користується попитом у різношерстих верств населення.
Газова пружина
У заводському варіанті модель оснащена газовою пружиною, що виштовхує кулю з початковою швидкістю польоту до 365 м/с. На практиці подібна цифра досягається при використанні патронів калібру 4.5 мм вагою близько 0.5 г. Паралельно із збільшенням тяжкості куль швидкість їх польоту просідає, проте збільшується вражаюча здатність.
Зручний хват
Приклад у моделі є пластиковим, як, втім, і всі інші елементи конструкції, за винятком сталевого ствола довжиною 450 мм з нарізами всередині. Руці стрілка забезпечується зручний хват за пістолетну рукоятку, а оперти гвинтівку про плече допомагає приклад з гумовим задником, який поглинає і без того несильний віддачу. Єдиною ланкою, що викликає нарікання, виступає імітатор саундмодератора на кінчику ствола, через наявності якого модель часто норовить «клюнути носом».
Доступність
Усередині спускової скоби в Crosman Fire NP компанію гачка спуску становить ручний запобіжник. В якості бонусу модель укомплектована оптичним прицілом з кратністю 4х і діаметром лінз 32 мм. У подібній конфігурації гвинтівка все одно підкуповує своєю доступністю і підходить для стрільби розважально-спортивного характеру на аматорському рівні.