Велосипед CROSS Evolution 29 2021
Фото 5 |
CROSS Evolution 29 2021 рама 17" колесо 27.5 " рама 17" колесо 29 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CROSS Evolution 29 2021
Усі ціни 11 →Велосипед Cross Evolution 17" black (29TJS-002821) | 7 600 грн. |
Cross Велосипед Cross Evolution V2 29" размер М рама 17 2022 Серый 29TJS-0 | 7 600 грн. |
Велосипед 29 Cross Evolution V-2 2021 17 белый 29TJS-004294 | 7 300 грн. |
Велосипед Cross Evolution 29" 17" білий (V-2) (29TJS-004294) 29TJS-004294 | 7 600 грн. |
Велосипед Titan 29" Evolution -17" gray (29TJS-002822) | 7 600 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації CROSS Evolution 29 2021
Ціни на CROSS Evolution 29 2021 |
---|---|---|---|---|
CROSS Evolution 27.5 2021 | від 7 300 грн. | 11 пропозицій | ||
CROSS Evolution 29 2021 | від 7 300 грн. | 11 пропозицій |