Велосипед CROSS Smile 26 2023
Фото 4 |
CROSS Smile 26 2023 рама 12" колесо 24 " рама 13" колесо 26 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CROSS Smile 26 2023
Усі ціни 7 →Велосипед Cross 26" Smile 2023 13" black-pink (26CJS-004669) | 6 990 грн. |
Cross Велосипед Cross SMILE 26" размер XS рама 13" 2022 Черно-розовый 26CJ | 6 990 грн. |
Велосипед 26 Cross Smile 2024 13 черный-розовый 26CJS-004669 | 6 800 грн. |
Велосипед Cross Smile 26" 13" black-pink (26CJS-004669) 00001537 | 6 990 грн. |
Велосипед Cross 26" Smile 2023 13" white-violet (26CJS-004671) | 6 990 грн. |
Cross Велосипед Cross SMILE 26" размер XS рама 13" 2022 Бело-фиолетовый 26 | 6 990 грн. |
Cross Велосипед Cross SMILE 26" размер XS рама 13" 2022 Белый-Розовый 26CJ | 6 990 грн. |
Модификації CROSS Smile 26 2023
Ціни на CROSS Smile 26 2023 |
---|---|---|---|---|
CROSS Smile 24 2023 | від 6 800 грн. | 6 пропозицій | ||
CROSS Smile 26 2023 | від 6 800 грн. | 7 пропозицій |