Велосипед Crossride Hiland 27.5 frame 17 (0247)
Crossride Hiland 27.5 frame 17 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crossride 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crossride.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crossride Hiland 27.5 frame 17
Усі ціни 7 →Велосипед CROSSRIDE 27,5 Hiland 15 Синій (0247S2) 2 021 | 7 909 грн. |
Велосипед Crossride Hilland 27.5" 15" 2023 C іній (0247- С -15) | 8 328 грн. |
Велосипед Crossride Hilland 27.5" 17" 2023 Чорно-червоний (0247-К-17) | 8 328 грн. |
Велосипед Crossride Hilland 27.5" 17" 2023 Чорно-салатовий (0247-З-17) | 8 328 грн. |
Велосипед Crossride Hilland 27.5" 17" 2023 C іній (0247- С -17) | 8 328 грн. |
Велосипед Crossride Hilland 27.5" 15" 2023 Чорно-салатовий (0247-З-15) | 8 328 грн. |
Велосипед Crossride Hilland 27.5" 15" 2023 Чорно-червоний (0247-К-15) | 8 328 грн. |