Велосипед CROSS Betty 24 2023
Фото 7 |
CROSS Betty 24 2023 рама 11" колесо 24 " рама 13" колесо 26 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CROSS Betty 24 2023
Усі ціни 13 →Велосипед Cross 24" Betty 2023 11" white-violet (24CJS-004649) | 6 800 грн. |
Cross Велосипед Cross Betty 24" размер XXS рама 11" (2023), Фиолетово-розо | 6 800 грн. |
Велосипед Cross 24" Betty Рама-11" pink-gray 24CJS-004648 | 6 800 грн. |
Велосипед 24 Cross Betty 2024 11 белый-фиолетовый 24CJS-004649 | 6 500 грн. |
Велосипед Cross Betty 24" 11" white-violet (24CJS-004649) 24CJS-004649 | 6 800 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації CROSS Betty 24 2023
Ціни на CROSS Betty 24 2023 |
---|---|---|---|---|
CROSS Betty 24 2023 | від 6 500 грн. | 13 пропозицій | ||
CROSS Betty 26 2023 | від 6 800 грн. | 5 пропозицій |