Велосипед CROSS Betty 26 2023
Фото 7 |
CROSS Betty 26 2023 рама 11" колесо 24 " рама 13" колесо 26 " |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CROSS Betty 26 2023
Велосипед Cross 26" Betty 2023 13" pink-gray (26CJS-004652) | 6 800 грн. |
Велосипед Cross 26" Betty, рама 13" pink-gray 26CJS-004652 | 6 800 грн. |
Велосипед Cross 26" Betty 2023 13" violet-pink (26CJS-004651) | 6 800 грн. |
Велосипед Cross 26" Betty Рама-13" violet-pink 26CJS-004651 | 6 800 грн. |
Модификації CROSS Betty 26 2023
Ціни на CROSS Betty 26 2023 |
---|---|---|---|---|
CROSS Betty 24 2023 | від 6 500 грн. | 13 пропозицій | ||
CROSS Betty 26 2023 | від 6 800 грн. | 4 пропозиції |